Transport Bagażowy Wrocław

Transport bagażowy to branża, która wciąż się rozwija. Aby wyróżnić się spośród konkurencji, proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Funkcjonujemy w branży od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Pragnąc zaoferować naszym klientom wysoki standard świadczonych usług, wciąż doskonalimy naszą ofertę, aby odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi transport bagażowy m.in. mebli, materiałów budowlanych, rowerów, motocykli, sprzętu AGD oraz RTV, dzieł sztuki, antyków, sejfów czy kas pancernych. Jesteśmy w stanie przewieźć też pianino czy fortepian. Posiadamy właściwie przygotowane samochody, które zostały wyposażone w windy. Ponadto dysponujemy materiałami zabezpieczającymi rzeczy w czasie ich transportu. Są to chociażby pasy, specjalne koce oraz folie, taśmy i kartony. Nasi pracownicy dysponują doświadczeniem i są osobami godnymi zaufania. Wszystko to sprawia, że powierzone nam mienie dociera we wskazane miejsce terminowo i bezpiecznie.

Jeśli zależy Państwu na wynajęciu auta z kierowcą na kilka godzin, jesteśmy do dyspozycji. Możemy też zorganizować przewóz większą ilością samochodów, pomoc w załadunku lub zaplanować przeprowadzkę firmy czy biura. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego stawiamy na kompleksowe i profesjonalnie zrealizowane usługi. Od lat zajmujemy się transportem bagażowym, dlatego nasza firma cieszy się zaufaniem szerokiego grona klientów.

Nasi pracownicy pomagają przy załadunku oraz rozładunku towarów, jeśli klient tego oczekuje. Ponadto dysponujemy dodatkowymi urządzeniami ułatwiającymi transport bagażowy chociażby sejfów czy kas pancernych. Aby sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów, świadczymy nasze usługi przez całą dobę. Jeżeli planujecie Państwo przeprowadzkę biura w późnych godzinach wieczornych, aby nie przerywać codziennych obowiązków, jesteśmy do dyspozycji. Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego poza bogatym doświadczeniem gwarantujemy bardzo korzystne ceny.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących we Wrocławiu ale obsługujemy również całe województwo, kraj oraz Europe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług