Przeprowadzki studenckie Wrocław

Każdy student stara się oszczędzić na czym tylko się da. Stypendia nie są wysokie, a rodzice też nie są w stanie oferować kieszonkowego dorównującego średniej pensji. Studenci starają się wprawdzie pracować, ale zwykle jest to praca dorywcza, która nie gwarantuje wysokich dochodów. Żacy poszukują tez tańszych i lepiej wyposażonych mieszkań, dlatego w czasie studiów niejednokrotnie przenoszą się wraz z całym swoim dobytkiem, który z roku na rok rośnie. Aby pomóc studentom w szybkiej i niedrogiej przeprowadzce, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę.

Do dyspozycji żaka, który planuje przenoszenie dobytku z jednego mieszkania do drugiego, oddajemy perfekcyjnie przygotowany samochód. Doświadczony kierowca szybko dostarczy wszystkie studenckie rzeczy we wskazane miejsce. Do samochodu zmieści się naprawdę sporo, dlatego jesteśmy w stanie przewieźć całe wyposażenie studenckiego pokoju za jednym razem. Jeśli potrzebna jest pomoc przy wnoszeniu ciężkich rzeczy, oferujemy usługę obejmującą obecność na miejscu naszego pracownika.

Aby sprostać oczekiwaniom oszczędnych studentów, zapewniamy korzystne ceny naszych usług. Za każdą godzinę doliczana jest konkretna kwota, której wysokość odpowiada możliwościom studenckiego portfela. Im szybciej student jest w stanie zapakować wszystko do samochodu i rozpakować na miejscu, tym mniej zapłaci za transport. Jeżeli nie chce korzystać z pomocy naszego pracownika i zaangażuje w przeprowadzkę kolegów, wyniesie go ona jeszcze mniej.

Chcąc ułatwić studentom przeprowadzkę i nieco ją przyspieszyć, proponujemy dodatkowe narzędzia, jak wózki czy zestaw do demontażu mebli. Dostarczamy też materiały pozwalające zabezpieczyć mienie podczas transportu. Są to między innymi koce na meble czy folia bąbelkowa do ochrony szklanych elementów. Całość mienia, które przewozimy naszym samochodem, podlega ubezpieczeniu, dlatego żak może być spokojny o swój dobytek. Cena za godzinę pracy kierowcy jest bardzo atrakcyjna. Wymagamy jedynie okazania ważnej legitymacji studenckiej.